KAZANCI - İÇTİHAT BİLGİ BANKASI

Son Güncelleme Tarihi :
(Bu güncellemede eklenen içtihat sayısı 1.902'dir.)
(Programdaki toplam içtihat sayısı 326.093, internetteki arama motorumuzdaki içtihat sayısı 3.661.121,, firma arşivimizdeki içtihat sayısı 10.774.961 adettir.)
NOT : Değişiklik olan kanun maddelerinde değişiklikten önceki bazı içtihatlar mukayese ve ilmi çalışmalar için alınmıştır. Özetin üzerindeki Kanun madde numarasına tıklayarak maddenin son durumunu görebilirsiniz.

(*)Bakanlar Kurulu Kararları, Yönetmelik, Tebliğ ve Genelge'lerle ilgili verilen iptal kararları, Resmi Gazete, Danıştay Dergisi v.s. kamuya açık, ulaşılabilir kaynaklarda yayımlanmadığı ve takibi mümkün olmadığından, ilgili mevzuata işlenememektedir. Düzenlemenin ilgili Kurumca yapılması beklenmektedir.


İNTERNET ŞİFRENİZ HAKKINDA UYARI!

Değerli kullanıcımız,

Bildiğiniz gibi, sizlere verilen internet şifresi, programımız ile sunulan ücretsiz bir hizmet olup, amacı; programımızın kurulu olduğu bilgisayardan bağımsız olarak, internete bağlı herhangi bir bilgisayar vasıtasıyla bilgilerimize ulaşmanızı sağlamaktır. İnternet şifresi tamamen kişiye özeldir ve 3. şahıslarla paylaşımı yasaktır.
Internet sunucumuzda çalışan özel yazılım, bir şifrenin birden fazla kullanıcı tarafından kullanıldığını tespit ettiği anda, şifreyi, abonelik sözleşmesine istinaden bir daha açılmamak üzere kapatacaktır.

İnternet şifrelerinin paylaşılmaması konusunda hassasiyetinizi rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

Tel : 0212 347 04 40(Pbx)
Faks : 0212 347 04 41
E-mail : bilgi@kazanci.com.tr
Web : https://www.kazanci.com.tr
© 1998-2024 Tüm Hakları Saklıdır.