KAZANCI - İÇTİHAT BİLGİ BANKASI

Son Güncelleme Tarihi :
(Bu güncellemede eklenen içtihat sayısı 1486'dır.)
(Programdaki toplam içtihat sayısı 276.445, internetteki arama motorumuzdaki içtihat sayısı 2.181.888, firma arşivimizdeki içtihat sayısı 7.954.994 adettir.)
NOT : Değişiklik olan kanun maddelerinde değişiklikten önceki bazı içtihatlar mukayese ve ilmi çalışmalar için alınmıştır. Özetin üzerindeki Kanun madde numarasına tıklayarak maddenin son durumunu görebilirsiniz.

E-TAKİP MODÜLÜMÜZ HAKKINDA!

Kazancı Büro, Dava ve İcra Takip Otomasyonu Programı, gelen taleplere ve ihtiyaçlara göre sürekli geliştirilmektedir. Programımıza ek olarak Online Takip Modülü (E-Takip) yazılımımız hizmetinize sunulmuştur. Online Takip Modülü ile UYAP entegrasyonu yapılmış olup, programa girmiş olduğunuz takipleri icra dairesine gitmenize gerek kalmadan başlatabileceğiniz ek bir yazılımdır.
Online Takip Modülü hakkında detaylı bilgi için lütfen 0212-347-04-40 nolu telefondan bizi arayın, hem deneme sürümünü inceleyin, hem de siz abonelerimize uygulanan özel indirimden yararlanın.


İNTERNET ŞİFRENİZ HAKKINDA UYARI!

Değerli kullanıcımız,

Bildiğiniz gibi, sizlere verilen internet şifresi, programımız ile sunulan ücretsiz bir hizmet olup, amacı; programımızın kurulu olduğu bilgisayardan bağımsız olarak, internete bağlı herhangi bir bilgisayar vasıtasıyla bilgilerimize ulaşmanızı sağlamaktır. İnternet şifresi tamamen kişiye özeldir ve 3. şahıslarla paylaşımı yasaktır.
Internet sunucumuzda çalışan özel yazılım, bir şifrenin birden fazla kullanıcı tarafından kullanıldığını tespit ettiği anda, şifreyi, abonelik sözleşmesine istinaden bir daha açılmamak üzere kapatacaktır.

İnternet şifrelerinin paylaşılmaması konusunda hassasiyetinizi rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

Tel : 0212 347 04 40(Pbx)
Faks : 0212 347 04 41
E-mail : bilgi@kazanci.com.tr
Web : https://www.kazanci.com.tr
© 1998-2021 Tüm Hakları Saklıdır.